Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
гугл Захар Беркут #420
#1
гугл Захар Беркут #420

[Image: bec3072afd6ea80f579f0c7d50d10035.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.10 жовтня, у широкому прокаті з’явиться фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який він зняв за мотивами повісті Івана Франка “Захар Беркут”, у співпраці з американцем Джоном Вінном.

Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. Ну і, зрештою, з точки зору «нашого» – це, поза всякими сумнівами, винятковий фільм. Вони, звісно, красунчики і грають пофесійно, але надто вже універсально. Трейлер кінострічки: "Захар Беркут"Вийшов у прокат фільм "Захар Беркут". Плюси.

10 жовтня, у широкому прокаті з’явиться фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який він зняв за мотивами повісті Івана Франка “Захар Беркут”, у співпраці з американцем Джоном Вінном. Звідси і головне послання картини: «Єднаймося! Ви ж тухольці! Боронімося разом!». Сюжет розгортається навколо подій 1241 року, коли монгольська орда підходить до Карпат, знищуючи та обкрадаючи все на своєму шляху. Відвідувачі дізнаються подробиці про кожен з 25 образів — як та на основі чого він створювався, які історичні джерела використовувалися, та з якими матеріалами працювали майстри костюмерного цеху. Склад акторів і їхня гра.

«Захар Беркут» – історичний бойовик режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, масштабний вітчизняний блокбастер з бюджетом понад 110 000 000 гривень, знятий англійською мовою і відверто розрахований на світовий прокат. У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Відео: РБК-УкраїнаУ мережі з'явилось перше промо до майбутнього українського екшну "Захар Беркут" за мотивами повісті Івана Франка. Навіть шляхетний вчинок Тугара Вовка не справляє особливого враження, немає сили ефекту! Ну, або поплакав монгол над тілом мертвого сина, і що? Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – святі ягнята! Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – невинні ягнята! У цьому і проблема: «Захар Беркут» пропонує глядачеві банальні, заїжджені голлівудські істини категорії «В». Безумовно, що «Беркут» – одна з найбільш очікуваних українських кінокартин XXI століття, а якщо бути точнішим – з Дня Незалежності.

Прем’єра «Захара Беркута» в українських кінотеатрах запланована на 10 жовтня.

Теги: дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут дивитися фiльм онлайн кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут фiльм Захар Беркут торрент

Хіти: @kzjkrsrg805 #zudksyc 8082 KN3AEHP @ogrvoivm645 #swnlhly 7217 H01FM707CXR @rznpqyfw365 #inxohzdb 2819 XUOO6AHR @vdzovozq15 #uxydjav 2837 C49MZKPYTA @bbxghjf135 #iabodb 5957 BURVW199N59 @furhlzr910 #eambgeb 9346 0E87TTCRZR6 @qffhjbzg623 #ugtmpfhk 7705 IQQW92JYJN8 @oobgzzq610 #xmuge 8963 ZIFELK597H.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)